AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE z ofertą studiów dla uczniów TŻŚ

listopad 29, 2018

W dniu 28 listopada 2018 r. gościliśmy Dyrektora Instytutu Elektrotechniki i Automatyki Okrętowej – dra inż. of. elektr. okr. Macieja Kozaka.

Bardzo trafna inicjatywa ukazania naszym uczniom kontynuacji swojej edukacji po ukończeniu TŻŚ na Akademii Morskiej w Szczecinie. Jest to szczególnie ważny moment dla uczniów już w pierwszej klasie technikum na ukierunkowanie przygotowania się do ewentualnej nauki w wyższej uczelni.

Prezentacja była bardzo zachęcająca i dała pełny obraz zainteresowanym możliwościami dalszego kształcenia się ukierunkowanego na wykonywanie zawodu marynarza oraz pracy w zawodach pokrewnych w obsłudze transportu wodnego. Propozycja ukazująca w atrakcyjny sposób samą naukę w akademii oraz pracę marynarzy po ukończeniu uczelni.

Prezentacja dokonana przez Dyrektora Instytutu pozwoliła poznać możliwości osiągnięcia sukcesu zawodowego i profitów z ukończenia tak renomowanej uczelni. Poniżej linki do materiałów informacyjnych Akademii Morskiej w Szczecinie:

informator2019_www

Akademia Morska-kandydaci