Akcja „Hazard? Nie daj się wciągnąć”

styczeń 12, 2023

W ramach akcji edukacyjnej KAS gościliśmy w szkole pana Michała Karczmarka, starszego specjalistę Działu Wsparcia Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu. Pan Michał przeprowadził ciekawe zajęcia w klasach naszego technikum w ramach akcji organizowanej pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Finansów „Hazard? Nie daj się wciągnąć”. Przekazywane w trakcie lekcji treści spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony naszych uczniów. Okazało się, że często nie wiedząc, uczestniczymy w grach hazardowych, które mogą stanowić poważny problem i w sposób niekontrolowany podświadomie wpływać na nasze zachowania.

Zadanie zrealizował pan Tomasz T. Brzozowski, nauczyciel podstaw przedsiębiorczości.