Strona zawiera informacje oraz materiały niezbędne dla ucznia do zajęć lekcyjnych:

Uwaga !

Ważne informacje dla uczniów:

Drodzy uczniowie!

Działajmy razem przeciwko koronawirusowi!

Przez najbliższy czas musimy zrobić wszystko, aby zapobiec szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce. Stąd szerokie działania Rządu – takie jak m.in.: zawieszenie zajęć w szkołach,  a także odwołanie imprez masowych i wiele innych.

Wiele zależy od nas samych!

  • Unikaj skupisk ludzkich,
  • Myj często ręce, nie dotykaj bez potrzeby twarzy,
  • Odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w szkole.

Wszelkie media przekazują informację o podjęciu przez szkoły innej formy pracy, zatem uznajemy, że każdy z Was taką informację posiada.

W tej niecodziennej rzeczywistości prosimy Was o realizację zadań i zagadnień przygotowanych przez nauczycieli i przesyłanych przez dziennik elektroniczny lub pocztę elektroniczną. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki. Nie mamy obecnie ferii, jedynie zmieniliśmy formę pracy na naukę online. Od tego tygodnia prosimy o regularne śledzenie wiadomości w Dzienniku Elektronicznym lub na poczcie, gdzie nauczyciele poszczególnych zajęć dydaktycznych, udostępniają Wam materiały, zadania, ćwiczenia i wskazówki do ich realizacji.

W najbliższym czasie otrzymacie informacje nt. zdalnej realizacji programów nauczania i tygodniowego rozkładu zajęć.

Będziemy monitorować realizację podstawy programowej, a Wasz udział w tej formie zajęć jest obowiązkowy.

Dyrekcja szkoły.

 

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 20119_20 TŻŚ_1

PODRĘCZNIKI 2019-2020 matematytka

szkolny zestaw podr_2019-2020

W Urzędzie Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu przy ul. Podwale 62 w pokoju 104 są do odbioru książeczki żeglarskie dla uczniów klasy I TŻŚ. Należy mieć przy sobie dokument tożsamości zgodny z podanym w deklaracji (dowód osobisty lub legitymacja szkolna).