DZIEŃ ODRY – 18.05.2019

maj 21, 2019

Świętowanie rozpoczęło się na bulwarze Xawerego Dunikowskiego mocnym akcentem w postaci występów zespołu Szkoły Muzycznej. W programie zaplanowano rejsy, warsztaty żeglarskie, regaty dla rodzin, gry i zabawy dla dzieci, zwiedzanie bulwarów i odrzańskich zabytków, występy artystyczne oraz wiele innych atrakcji. Była okazja do prezentacji Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu. Rozprowadzane były ulotki promocyjne i prowadzono akcję informacyjną o możliwości podjęcia nauki w TŻŚ we Wrocławiu. Wspierani byliśmy przez naszych absolwentów TŻŚ z ul. Brucknera 10. Było bardzo dużo różnych atrakcji. Wspaniale bawiły się dzieci, było dużo radości i uśmiechu. Można było popływać statkami, w tym MS. Wratislavia, na którym kapitanem jest Andrzej Podgórski – nauczyciel nautyki w TŻŚ.