FINAŁ DOLNOŚLĄSKIEJ SZKOLNEJ LIGII LEKKOATLETYCZNEJ

październik 6, 2018

Dnia 25 września 2018 r. we Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim przeprowadzono finał Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży – Szkolna Liga Lekkoatletyczna – Rzut Jesienny. Organizatorem zawodów sportowych był Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” we Wrocławiu. W zawodach wzięli udział również uczniowie naszej szkoły. Godnie reprezentowali nas Doniec Jakub, Dudziak Sebastian, Księżopolski Karol, Słabicki Mateusz w następujących dyscyplinach:

– pchnięcie kulą

– skok w dal

– bieg na 100 i 800 m.

W oczekiwaniu na start…                                                             Skupienie i determinacja przed pchnięciem kulą

W blokach startowych …                                                                                       800 metrów to też wyzwanie

Wśród ponad 700 startujących zawodników, pomimo końca sezonu lekkoatletycznego, była spora grupa tych, którzy uzyskali bardzo dobre rezultaty indywidualne. Gratulujemy!

Relacja z zawodów pod adresem: http://www.sportgame.com.pl/?q=node%2F10766