Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA”

czerwiec 9, 2020

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu

Fizycznego „EUREKA”

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „EUREKA”. Organizatorem niniejszego konkursu jest Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Grodzisku Mazowieckim.

Testy konkursowe zawierały 30 pytań testowych i część opisową, a na wykonanie zadania uczniowie mieli 45 minut.

Udział w konkursie dostarczył uczniom nie tylko rozrywki umysłowej, był sprawdzianem ich umiejętności, a  jednocześnie przyczynił się do popularyzacji i pogłębienia wiedzy z zakresu fizyki.

Konkurs odbył się 11 marca 2020 r., natomiast na oficjalne wyniki trzeba było troszkę poczekać…w   związku   z   epidemią   COVID-19   i   zamknięciem   wszystkich   placówek. Jednak warto było czekać, gdyż uczeń naszej szkoły Michał Sobczyk otrzymał dyplom za bardzo dobry wyniki wśród uczniów z całej Polski.

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W załączeniu dyplomy:

Michał Sobczyk[2056]