SZKOŁA Z GIGANTAMI Warsztaty z programowania ONLINE dla uczniów

listopad 17, 2020

Drodzy uczniowie !

Wystartowały zapisy na darmowe warsztaty “Szkoła z Gigantami”, w których nasza szkoła może zdobyć atrakcyjne nagrody! 🔥🎁

W jesiennej edycji zajęć, możecie sprawdzić się w programowaniu gier w środowisku Scratch lub tworzeniu własnych stron internetowych,

Zachęcamy do udziału, ponieważ to liczba zapisanych osób decyduje o przyznaniu nagrody!

Pierwsze zajęcia startują już 30 listopada!

Celem Szkoły z Gigantami jest propagowanie idei programowania wśród uczniów od najmłodszych lat. Zajęcia są doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy o programowaniu

i lepszego startu w przyszłość, a także bardziej świadomego korzystania z nowych technologii.

Program zajęć “Szkoła z Gigantami” dopasowany jest odpowiednio do grupy wiekowej – tematyka poświęcona będzie programowaniu gier w środowisku Scratch oraz tworzeniu stron internetowych.

Ponadto, partnerem wydarzenia został Microsoft – pierwsze zajęcia z narzędzi do nauki online poprowadzi przedstawiciel firmy, który skupi się na omówieniu narzędzi Microsoft, w tym Microsoft Teams.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne dla wszystkich uczestników. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rejestracja.

Każdy uczestnik po zrealizowaniu kursu otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Wydarzeni

e ma zasięg ogólnopolski. Nie istnieją żadne wymagania i ograniczenia, poza koniecznością posiadania połączenia internetowego oraz sprawnego komputera lub laptopa.

Z okazji wydarzenia przygotowaliśmy również specjalny konkurs dla szkół!

Placówki i ich uczniowie zdobędą nagrody za udział z najwyższą frekwencją w wydarzeniu “Szkoła z Gigantami”!:

• I miejsce – Certyfikat Złotego Partneradla szkoły, voucher o wartości 3 000 zł na nowy sprzęt IT
    do wykorzystania w sklepie komputerowym oraz voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs semestralny
    w szkole Giganci Programowania;
  • II miejsce – Certyfikat Srebrnego Partneradla szkoły, voucher o wartości 2 000 zł na nowy sprzęt IT
    do wykorzystania w sklepie komputerowym oraz voucher dla najlepszego ucznia
    na wybrany kurs semestralny

w szkole Giganci Programowania;
  • III miejsce – Certyfikat Brązowego Partneradla szkoły, voucher o wartości 1 000 zł na nowy sprzęt IT
    do wykorzystania w sklepie komputerowym oraz voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs semestralny
    w szkole Giganci Programowania;

Pozostałe 7 szkół z pierwszej 10-tki otrzyma voucher dla najlepszego ucznia na wybrany kurs dodatkowy online w szkole Giganci Programowania.

Dodatkowo wszystkie szkoły, z których więcej niż 30 uczniów weźmie udział w naszych szkoleniach, zostaną wyróżnione specjalnym certyfikatem uczestnictwa w szkoleniu.

Szczegóły i zapisy znajdują się na stronie www.szkolazgigantami.pl.