Zajęcia integracyjne w klasie pierwszej.

wrzesień 19, 2022

Powrót po wakacjach jest nie lada wyzwaniem dla uczniów na różnych poziomach edukacji a przede wszystkim jest dużym wyzwaniem dla uczniów klas pierwszych.

W Technikum Żeglugi Śródlądowej we wrześniu odbyły się zajęcia integracyjne w klasie pierwszej wraz z wychowawcą i pedagogiem szkolnym.

Zajęcia integracyjne są elementem programu ułatwiającego adaptację pierwszoklasistów w nowej szkole, uczniowie mają możliwość spotkać się, razem pobawić w przyjaznej atmosferze.

Trzygodzinne warsztaty miały na celu integrację klasy, rozwój umiejętności, współpracy w grupie oraz poznanie ze sobą uczniów i wychowawców.

Wsparciem podczas integracji byli terapeuci ze Specjalistycznej Poradni Terapeutycznej przy ul.Borowskiej we Wrocławiu.

Zajęcia integracyjne w Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu  odbyły się  06.09.2022r.

Pedagog szkolny,

Anna Ruszczak