
Mistrzostwa Wrocławia Szkół Średnich w żeglarstwie, kajakarstwie i na deskach SUP. Naszą szkołę reprezentowali, pod egidą Pana Stanisława Guza: Antoni Stawiski – sternik klasa I TŻ, Mateusz Kowal- szotmen klasa I TŻ i Mieszko Borowczyk szotmen klasa II TŻ .
Nie było łatwo, w mistrzostwach startowało15 załóg. Nasza dzielna ekipa przeszła do finału mistrzostw i zajęła 8 miejsce.
Gratulujemy!!
przygotowania teamu TŻŚ ……. do startu.


walka trwa…..




do zobaczenia za rok!!!


