Skip to main content

IX – MISTRZOSTWA WROCŁAWIA SZKÓŁ ŚREDNICH W ŻEGLARSTWIE, KAJAKARSTWIE I NA DESKACH SUP” 27.09.2025r

Mistrzostwa Wrocławia Szkół Średnich w żeglarstwie, kajakarstwie i na deskach SUP. Naszą szkołę reprezentowali, pod egidą Pana Stanisława Guza: Antoni Stawiski – sternik klasa I TŻ, Mateusz Kowal- szotmen klasa I TŻ i Mieszko Borowczyk szotmen klasa II TŻ .

Nie było łatwo, w mistrzostwach startowało15 załóg. Nasza dzielna ekipa przeszła do finału mistrzostw i zajęła 8 miejsce.

Gratulujemy!!

przygotowania teamu TŻŚ ……. do startu.

walka trwa…..

boja zwrotna…
załogi przygotowują jachty do holu….

do zobaczenia za rok!!!