Technikum Żeglugi Śródlądowej wraca do Wrocławia!

kwiecień 4, 2018

W sali lekcyjnej Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu przy ulicy Młodych Techników 58 odbyła się konferencja prasowa na temat planów rozwoju i promocji odradzającej się szkoły dla przyszłych marynarzy. W spotkaniu uczestniczyli: Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak, Mirosława Stachowiak- Różecka Poseł na Sejm RP, dyrektor Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu Paweł Zapart, Henryk Pierchała – emerytowany nauczyciel nawigacji – absolwent dawnego TŻŚ oraz prezes Stowarzyszenia Absolwentów Technikum Żeglugi Śródlądowej Waldemar Rybicki. Uczniowie rozpoczną naukę w technikum już od września br.
Link do materiału filmowego:Technikum Żeglugi Śródlądowej – REAKTYWACJA!

Dyrektor Technikum Żeglugi Śródlądowej Paweł Zapart w TVP3 Wrocław – wywiad

materiał zawiera informacje o TŻŚ udostępniony dzięki uprzejmości TVP3 Wrocław. Mailowe
informacje dot. szkoły oraz procesu kształcenia można uzyskać pod adresem:  sekretariat@tzs.edu.pl