Z OSTATNIEGO DNIA SZKOLENIA: „OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA”

październik 31, 2019

Uczniowie klasy 2 TŻŚ zakończyli 9-cio dniowe szkolenie z zakresu bezpieczeństwa morskiego w Ośrodku Szkoleniowym Ratownictwa Morskiego Akademii Morskiej w Szczecinie. Uczestnicy kursu zdobyli wiedzę i umiejętności z indywidualnych technik ratowniczych. Bardzo dobra kadra szkoleniowa oraz wyposażenie sprzętowe ośrodka umożliwia szybkie opanowanie materiału teoretycznego oraz nabycie umiejętności ratowania w ekstremalnych warunkach. Uczestnicy kursu wraz dyrekcją TŻŚ bardzo dziękują kierownictwu oraz kadrze szkoleniowej Ośrodka Szkoleniowego Ratownictwa Morskiego Akademii Morskiej w Szczecinie za umożliwienie przejścia kursu szczególnie przydatnego w przyszłej pracy zawodowej. Poniżej fotograficzna relacja z ostatniego dnia szkolenia z zakresu „Ochrona przeciwpożarowa”.