ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

wrzesień 6, 2023

4 września 2023 roku w Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu rozpoczął się  nowy rok szkolny. To znak, że wakacje, choć tak piękne, dobiegły końca, a uczniowie i nauczyciele spotykali się, by rozpocząć kolejny rok wspólnej nauki i pracy.  Wszyscy wypoczęci,  gotowi na nowo podjąć trud i stawić czoła wyzwaniom, które postawi im los. Pani dyrektor Iwona Bednarz życzyła wszystkim osiągania sukcesów, z których mogliby  być dumni. „Bogactwem człowieka są uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo” i takiego bogactwa życzyła wszystkim Pani Dyrektor uroczyście rozpoczynając nowy rok szkolny 2023/2024!

W uroczystości udział wzięli przyjaciele szkoły: pani Aleksandra Mosler, kierownik Pionu Nadzoru nad Żeglugą Śródlądową, Drogami Wodnymi i Inspekcji Technicznych, pan kapitan Waldemar Rybicki, prezes  Stowarzyszenia Absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu oraz pan Tomasz Gajewski, przewodniczący Rady Rodziców Technikum Żeglugi Śródlądowej.