Warsztaty ze specjalistami z firmy MOBIPOL

kwiecień 7, 2024

W marcu i kwietniu odbył się cykl szkoleń przeprowadzanych przez przedstawicieli Autoryzowanego Dystrybutora środków smarnych MOBIPOL dotyczących zastosowania oraz właściwości środków smarnych i olejów wykorzystywanych w maszynach i urządzeniach pracujących na statkach. Dodatkowym aspektem poruszanym przez ekspertów były zasady bezpieczeństwa i higieny pracy podczas obsługi urządzeń z zastosowaniem hydrauliki i pneumatyki okrętowej. Warsztaty pozwoliły uczniom naszej szkoły poznać  próbki różnych rodzajów olejów silnikowych ich konsystencji, kolor i właściwości. Spotkanie dało uczniom możliwość  poszerzenia ogólnej wiedzy z zakresu  bhp o aspekt pracy urządzeń hydraulicznych.

Dziękujemy przedstawicielom firmy MOBIPOL za ciekawe lekcje, poświęcony czas i chęć dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.